Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa uprzejmie informuje, że w dniu 28.01.2026 weszła w życie nowelizacja ustawy z dnia 04.12.2025 o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Wprowadzone zmiany dotyczą w szczególności zasad udzielania pełnomocnictw przez członków do udziału w Walnym Zgromadzeniu.
W związku z powyższym GSM publikuje informację o zmianach dotyczących udzielania pełnomocnictw na Walne Zgromadzenie członków GSM - kliknij, aby pobrać.
Z poważaniem,
Zarząd Gdańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej